Casa Boutique Luna Lucia
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Seizoensgebonden buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Aquapark Golfbaan Paardrijden Windsurfen Visserij Kanoën Fietsen Wandelen | Spa en ontspanning Solarium Jacuzzi | Kindvriendelijk Kinderspeelruimte |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Casa Boutique Luna Lucia Monte Hermoso van 160 m² biedt een solarium en een bubbelbad voor een ontspannen ervaring en bevindt zich op 3 km van Museo Municipal De Ciencias Naturales Vicente Di Martino. Deze 3-slaapkamer villa biedt paardrijtochten en is geschikt voor maximaal 6 personen.
Dit vakantiehuis bevindt zich binnen 10 minuten rijden tot Museo Historico Municipal, en gasten vinden Playa Serena op 15 minuten met de auto.
De ramen van de gesitueerde in Monte Hermoso Casa Boutique Luna Lucia kijken uit op de tuin. De 2-badkamer woning beschikt over een badkamer met een bidet, een bubbelbad en een apart toilet. Een haardroger, een badmuts en handdoeken worden ook aangeboden.
Een complete keuken, samen met een eetgedeelte, zijn beschikbaar om te dineren. Er zijn ook een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Pinar Del Sol verwent gasten met gezonde gerechten binnen een paar straten van Casa Boutique Luna Lucia. Deze villa biedt een casino voor entertainment, maar ook wandelen, paardrijden en fietsen voor sportliefhebbers.
- Locale bezienswaardigheiden
- Museo Municipal De Ciencias Naturales Vicente Di Martino3,2 km
- Anfiteatro3,2 km
- Paseo del Pinar3,4 km
- Margarita3,4 km
- Templo Stella Maris3,2 km
- Balneario Sauce Grande1,6 km
- La Ballena2,5 km
- Cine3,4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Comandante Espora98 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Allergievrije kamers
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Casino
- Aquapark
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Solarium
- Jacuzzi
- Windsurfen
- Kanoën
- Wandelen
- Paardrijden
- Fietsen
- Golfbaan
- Visserij
- Openluchtbad
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Mini bar
- Geluiddichte kamers
- Zithoek
- Kleedruimte
- Patio
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Bordspellen
- Kinderspeelruimte
- Vloerbedekking
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Casa Boutique Luna Lucia te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Casa Boutique Luna Lucia is $260. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Casa Boutique Luna Lucia kun je aanbevelen?
Gasten van Casa Boutique Luna Lucia kunnen eten in Pinar Del Sol restaurant, dat gezonde gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in Casa Boutique Luna Lucia?
Casa Boutique Luna Lucia beschikt over een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei. - ❓
Wie zijn de meest regelmatige gasten in dit vakantiehuis?
Hoewel dit vakantiehuis vooral geliefd is bij gasten met kinderen, zijn alle gasten welkom. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Boutique Luna Lucia?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Monte Hermoso zijn Museo Municipal De Ciencias Naturales Vicente Di Martino en Museo Historico Municipal, die respectievelijk op 3 en 3,1 km van Casa Boutique Luna Lucia liggen. Daarnaast is Playa Serena (2 km) ook een aanrader om te bezoeken. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Casa Boutique Luna Lucia waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Casa Boutique Luna Lucia kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een solarium en een bubbelbad.